Jaguar Gieremek części używane jaguar


Oferta

Kliknij w wybrany model
i zobacz nasze aukcje w Allegro:
W swojej ofercie posiadamy wszystkie części od plastikowych koreczków po kompletne silniki, czy zawieszenia. Sprzedawane przez nas części są częściami oryginalnymi, utrzymanymi w bardzo dobrym stanie technicznym, na które udzielamy gwarancji rozruchowej.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego naszą dewizą jest jakość, solidność i przede wszystkim uczciwość wobec klientów. Wszystkie transakcje i zmówienia przeprowadzamy sprawnie i szybko starając się zawsze dostosować do wymagań i oczekiwań klienta.

Oferowane przez nas części posiadają nie tylko gwarancję rozruchową, lecz także konkurencyjne ceny.

Naszą sprzedaż prowadzimy poprzez Internet, między innymi przez serwis Allegro, gdzie prowadzimy sklep JAGUAR GIEREMEK, jak również za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz na miejscu w naszym magazynie. Posiadamy własny duży magazyn części, a dzięki nawiązanym stałym kontaktom z dostawcami podzespołów samochodowych ciągle go rozwijamy i powiększamy rozszerzając w ten sposób swoją ofertę asortymentową.

Paczki wysyłamy starannie zapakowane za pośrednictwem kurierów DHL lub Poczta Polską, palety OPEK. Ceny wysyłek są konkurencyjne ze względu na podpisane umowy na wysyłki paczek z wyżej wymiennymi przewoźnikami. Ze względu na kruchość, nie wysyłamy przednich szyb.


Można także wybrać interesującą kategorię części:

Akcesoria
Chłodzenie silnika
Części karoserii
Koła, felgi
Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja
Oświetlenie

Silniki i osprzęt
Układ elektryczny, zapłon
Układ hamulcowy
Układ napędowy
Układ paliwowy
Układ wydechowy
Wyposażenie wnętrza
Zawieszenie i układ kierowniczyGwarancja

Wszystkie części objęte są dwutygodniową gwarancją rozruchową. (Jeśli w opisie aukcji nie jest podane inaczej). W tym czasie, w ramach reklamacji można odesłać części do firmy z pismem podającym powód reklamacji. Po uznaniu reklamacji, zostanie odesłana sprawna część lub w razie braku części na stanie, zostaną zwrócone pieniądze.