Jaguar Gieremek części używane jaguar


O firmie

Firma „GIEREMEK” prowadzi sprzedaż części używanych do większości modeli JAGUARA poruszających się po polskich drogach. Posiadamy 10 letnie doświadczenie z Jaguarami, którymi chętnie się dzielimy z naszymi klientami. Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży i kontaktach z Klientem oraz posiadamy odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

W swojej ofercie
posiadamy wszystkie części od plastikowych koreczków po kompletne silniki, czy zawieszenia. Sprzedawane przez nas części są częściami oryginalnymi, utrzymanymi w bardzo dobrym stanie technicznym, na które udzielamy gwarancji rozruchowej.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego naszą dewizą jest jakość, solidność i przede wszystkim uczciwość wobec klientów. Wszystkie transakcje i zmówienia przeprowadzamy sprawnie i szybko starając się zawsze dostosować do wymagań i oczekiwań klienta.

Oferowane przez nas części posiadają nie tylko gwarancję rozruchową, lecz także konkurencyjne ceny.

Naszą sprzedaż prowadzimy poprzez Internet, między innymi przez serwis Allegro, gdzie prowadzimy sklep JAGUAR GIEREMEK, jak również za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz na miejscu w naszym magazynie. Posiadamy własny duży magazyn części, a dzięki nawiązanym stałym kontaktom z dostawcami podzespołów samochodowych ciągle go rozwijamy i powiększamy rozszerzając w ten sposób swoją ofertę asortymentową.

Właścicielem sklepu internetowego, strony, marki oraz logotypu JAGUAR GIEREMEK jest
Firma: „GIEREMEK”, mgr inż. Karol Gieremek
ul. 3 Maja 4, 64-500 Szamotuły
NIP 787-199-29-36 Regon 301987157


Dane kontaktowe:
Telefon: 880 400 483
Email: Jaguar1986@o2.pl

Konto bankowe:

Płatności za zakupione części należy dokonywać na konto:

42 1140 2004 0000 3702 4153 6830
Mapa dojazdowa do naszego magazynu:Kliknij w wybrany model i zobacz nasze aukcje w Allegro:


Gwarancja

Wszystkie części objęte są dwutygodniową gwarancją rozruchową. (Jeśli w opisie aukcji nie jest podane inaczej). W tym czasie, w ramach reklamacji można odesłać części do firmy z pismem podającym powód reklamacji. Po uznaniu reklamacji, zostanie odesłana sprawna część lub w razie braku części na stanie, zostaną zwrócone pieniądze.